Meeskond

Loomaarstid ja spetsialistid, kes on Teile abiks

Loomaarst Tallinas. Teid teenindavad kogenenud arstid, kes spetsialiseeruvad diagnostikas, teraapias, kirurgias, hambaravis, dermatoloogias, kardioloogias, neuroloogias jt. Konsulteerime ka hooldamist ja toitmist puudutavates küsimustes. Samuti pakume statsionaarset päevaravi teenust, elektrooniliste kiipide paigaldamist ning võimalust arsti koduvisiidiks. Erilist tähelepanu pöörame haiguste profülaktikale: tervislikule toitmisele, vaktsineerimisele ning parasiitide tekke ennetamisele. Pakume kvaliteetseid lemmikloomatoite ning -tarbeid.

Oksana Vidjakina
Loomaarst, sisearst

Kirurgia, tuhkrute meditsiin, sünnitusabi

Olen lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli 2002. aastal. Veterinaardiagnostikakeskus loomakliinikus töötan alatest 2003. aastast.

Irina Rusmanova
Laborant, arstiabiline

Õppisin Eesti Põllumajandusülikooli loomaatstiteaduskonnas. Töötan abilisena kliinikus alates 2004.a.

Anna Misjuvjanets
Registraator-arsti abiline

Suure klienditeenindaja töökogemusega registraator-arstiabiline. Töötan kliinikus alatest 2008.aastast. Veterinaarassistendite ühingu liige. Hetkel õpin tallinna majanduskoolis. Lemmikutest kodus kass ja koer.

Viktoria Zubkova, DVM
Loomaarst, sisearst

Oftalmoloogia, Anestesioloogia

DVM, ESVO liige
Olen lõpetanud Eesti Maaülikooli 2012. aastal. Alates teisest kursusest töötasin loomakliinikus arstiabilisena. Minu huvialad on anestesioloogia ja oftalmoloogia. Käin regulaarselt oma teadmisi täiendamas. Kodus on alati lemmikloomadest olnud kassid, koerad, küülikud, papagoid. Olen pigem koerainimene. Hetkel on kodus prantsuse buldog.

Alina Derbakova, DVM
Loomaarst, sisearst

Patoloogia, eksotiliste loomade meditsiin

Olen lõpetanud Läti Põllumajandus ülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2012. aastal.
Alates 2015. aastast õpin doktorantuuris veterinaarse parasitoloogia alal.
Alates kolmandast kursusest töötasin loomakliinikus arstiabilisena.
Pärast Ülikooli lõpetamist töötasin mitmetes Riia loomakliinikutes loomaarstina.
Mitu korda olen läbinud praktikat Veterinaardiagnostikakeskuses Tallinnas. Alates 2017. aastast olen selle sõbraliku meeskonna lahutamatu osa.
Regulaarselt käin koolitustel, seminaridel, konverentsidel.
Alates 2013.a olen üld- ja eripatoloogia õppejõud Läti Põllumajandus Ülikoolis. Alates 2017.a õpetan üliõpilastele ka parasitoloogiat. Minu huvialadeks on patoloogia, dermatoloogia ja eksootiliste loomade meditsiin.

Jelena Dutšenko
Arstiabiline

Töötan Veterinaardiagnostikakeskus loomakliinikus alates 2015. aastast.
Leian igale loomale individuaalse lähenemise.
Osalen kirurgiliste operatsioonide assisteerimisel.

Aleksandr Semjonov, DVM
Loomaarst, Anestesioloog

Kirurgia, Ortopeedia, Eksootiliste loomade meditsiin

Olen lõpetanud EMÜ veterinaarmeditsiini eriala 2011. aastal. Samal aastal alustasin ka oma õpinguid doktorantuuris anestesioloogia valdkonnas. Minu erialaseks huviks on anestesioloogia, traumatoloogia, erakorraline kirurgia ja intensiivravi. Täiendan ennast pidevalt nendes valdkondades, külastades erialaseid koolitusi ning töötades koos kogenud kolleegidega teistes ülikoolides. Õpetan Eesti Maaülikooli üliõpilasi ja koolitan praktiseerivaid loomaarste mitmetes riikides. Alates 2016. aastast juhin ma EMÜ kliinilise veterinaarmeditsiini osakonda ja vastutan kliinilise õppe arengu eest. Veterinaardiagnostikakeskuses töötan ma alates 2011. aastast.

Natalja Laid
Loomaarst, sisearst

Hambaravi

Olen lõpetanud eesti põllumajandus akadeemia 1985.aastal. väikeloomaarstina töötan al. 2001.aastast. mulle meeldib ravida koerte, kasside, kuulikute hambaid. Olen Eesti Väikeloomaarstide Seltsi ja Eesti Loomaarstide Ühingu liige. Töötan veterinaardiagnostikakeskus loomakliinikus alatest 2004. aastast.

Maria Remizova
Registraator

Olen lõpetanud Narva Soldino Gümnaasiumi ja Tallinna Tehnika Ülikooli halduskorralduse eriala. Olen kaitsnud lõputöö teemal “Läbipõlemise ja seda mõjutavate tegurite uuring Eesti veterinaarmeditsiini valdkonnas”. Loomakliinikus töötan 2013. aastast. Lemmikuteks on olnud koerad, kassid, närilised, konnad ja kalad. Hetkel kodus ootavad mind kaks kassi.

Johanna Randmann
Arstiabiline