Meeskond

Loomaarstide meeskond ja spetsialistid, kes on Teile abiks - Loomaarst Tallinnas

Teid teenindavad kogenenud arstid, kes spetsialiseeruvad diagnostikas, teraapias, kirurgias, hambaravis, dermatoloogias, kardioloogias, neuroloogias jt. Konsulteerime ka hooldamist ja toitmist puudutavates küsimustes. Samuti pakume statsionaarset päevaravi teenust, elektrooniliste kiipide paigaldamist ning võimalust arsti koduvisiidiks. Erilist tähelepanu pöörame haiguste profülaktikale: tervislikule toitmisele, vaktsineerimisele ning parasiitide tekke ennetamisele. Pakume kvaliteetseid lemmikloomatoite ning -tarbeid.

Natalja Laid
Loomaarst, sisearst

Hambaravi

Olen lõpetanud eesti põllumajandus akadeemia 1985.aastal. väikeloomaarstina töötan al. 2001.aastast. mulle meeldib ravida koerte, kasside, kuulikute hambaid. Olen Eesti Väikeloomaarstide Seltsi ja Eesti Loomaarstide Ühingu liige. Töötan veterinaardiagnostikakeskus loomakliinikus alatest 2004. aastast.

Alina Derbakova, DVM
Loomaarst, sisearst

Patoloogia, eksootiliste loomade meditsiin

Olen lõpetanud Läti Põllumajandus ülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2012. aastal.
Alates 2015. aastast õpin doktorantuuris veterinaarse parasitoloogia alal.
Alates kolmandast kursusest töötasin loomakliinikus arstiabilisena.
Pärast Ülikooli lõpetamist töötasin mitmetes Riia loomakliinikutes loomaarstina.
Mitu korda olen läbinud praktikat Veterinaardiagnostikakeskuses Tallinnas. Alates 2017. aastast olen selle sõbraliku meeskonna lahutamatu osa.
Regulaarselt käin koolitustel, seminaridel, konverentsidel.
Alates 2013.a olen üld- ja eripatoloogia õppejõud Läti Põllumajandus Ülikoolis. Alates 2017.a õpetan üliõpilastele ka parasitoloogiat. Minu huvialadeks on patoloogia, dermatoloogia ja eksootiliste loomade meditsiin.
Lapsehoolduspuhkusel.

Oksana Vidjakina
Loomaarst, sisearst

Kirurgia, tuhkrute meditsiin, sünnitusabi

Olen lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli 2002. aastal. Veterinaardiagnostikakeskus loomakliinikus töötan alatest 2003. aastast.

Jelena Dudtšenko
Arstiabiline, loomamassöör

Töötan Veterinaardiagnostikakeskus loomakliinikus alates 2015. aastast.
Olen lõpetanud Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli loomamassööri eriala 2021. aastal.
Leian igale loomale individuaalse lähenemise.
Osalen kirurgiliste operatsioonide assisteerimisel.

Maria Remizova
Registraator

Olen lõpetanud Narva Soldino Gümnaasiumi ja Tallinna Tehnika Ülikooli halduskorralduse eriala. Olen kaitsnud lõputöö teemal “Läbipõlemise ja seda mõjutavate tegurite uuring Eesti veterinaarmeditsiini valdkonnas”. Loomakliinikus töötan 2013. aastast. Lemmikuteks on olnud koerad, kassid, närilised, konnad ja kalad. Hetkel kodus ootavad mind kaks kassi.

Tatiana Mshar
arstiabiline

Aleksandr Semjonov, DVM, PHD
LOOMAARSTITEADUSE DOKTOR

Anestesioloogia ja intensiivravi, kirurgia, ortopeedia

Olen lõpetanud Eesti Maaülikool (EMÜ) veterinaarmeditsiini eriala 2011. aastal. Samal aastal alustasin ka oma õpinguid doktorantuuris ning kaitsesin edukalt doktoritöö veterinaaranestesioloogia valdkonnas. Peale anestesioloogiat, mu erialasteks huvideks on intensiivravi, valuravi, traumatoloogia ja erakorraline kirurgia. Täiendan ennast pidevalt nendes valdkondades, külastades erialaseid koolitusi. Õpetan Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini üliõpilasi ja koolitan pidevalt praktiseerivaid loomaarste nii Eestis, kui ka välismaal. Alates 2016. aastast juhin ma EMÜ kliinilise veterinaarmeditsiini õppetooli ja loomakliinikut ning vastutan kliinilise õppe arengu eest. Veterinaardiagnostikakeskuses võtan ma patsiente vastu alates 2011. aastast.

Anna Rjabokon
Raamatupidaja, registraator-arsti abiline

Suure klienditeenindaja töökogemusega registraator-arstiabiline. Töötan kliinikus alatest 2008.aastast. Veterinaarassistendite ühingu liige. Olen lõpetanud Tallinna majanduskooli.

Pjotrs Korolkovs, DVM
loomaarst, sisearst

Eksootiliste loomade meditsiin

Jennifer Žukova
arstiabiline

Anastassia Nadeiko
Registraator

Kristina Krehhova, DVM
loomaarst, sisearst

Olen lõpetanud Eesti Maaülikooli 2021. aastal. Alates esimesest õppeaastast olen töötanud arstiabilisena. Huvialadeks on anestesioloogia ja endokrinoloogia. Kodus on SLK. Hobideks on lolesurf ja võitluskunstid.