Meeskond

Loomaarstide meeskond ja spetsialistid, kes on Teile abiks - Loomaarst Tallinnas

Teid teenindavad kogenenud arstid, kes spetsialiseeruvad diagnostikas, teraapias, kirurgias, hambaravis, dermatoloogias, kardioloogias, neuroloogias jt. Konsulteerime ka hooldamist ja toitmist puudutavates küsimustes. Samuti pakume statsionaarset päevaravi teenust, elektrooniliste kiipide paigaldamist ning võimalust arsti koduvisiidiks. Erilist tähelepanu pöörame haiguste profülaktikale: tervislikule toitmisele, vaktsineerimisele ning parasiitide tekke ennetamisele. Pakume kvaliteetseid lemmikloomatoite ning -tarbeid.

Oksana Vidjakina
Loomaarst, sisearst. Kliiniku juhataja

Kirurgia, tuhkrute meditsiin, sünnitusabi

Olen lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli 2002. aastal. Veterinaardiagnostikakeskus loomakliinikus töötan alatest 2003. aastast.

Maria Remizova
Administraator, töökeskkonnaspetsialist

Olen lõpetanud Narva Soldino Gümnaasiumi ja Tallinna Tehnika Ülikooli halduskorralduse eriala. Olen kaitsnud lõputöö teemal “Läbipõlemise ja seda mõjutavate tegurite uuring Eesti veterinaarmeditsiini valdkonnas”. Loomakliinikus töötan 2013. aastast. Lemmikuteks on olnud koerad, kassid, närilised, konnad ja kalad. Hetkel kodus ootavad mind kaks kassi.

Tatiana Mshar
Laborant

Einar Muoni
Loomaarst

Kirurgia, hambaravi, ortopeedia

Aleksandr Semjonov, DVM, PHD
LOOMAARSTITEADUSE DOKTOR

Anestesioloogia ja intensiivravi, kirurgia, ortopeedia

Olen lõpetanud Eesti Maaülikool (EMÜ) veterinaarmeditsiini eriala 2011. aastal. Samal aastal alustasin ka oma õpinguid doktorantuuris ning kaitsesin edukalt doktoritöö veterinaaranestesioloogia valdkonnas. Peale anestesioloogiat, mu erialasteks huvideks on intensiivravi, valuravi, traumatoloogia ja erakorraline kirurgia. Täiendan ennast pidevalt nendes valdkondades, külastades erialaseid koolitusi. Õpetan Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini üliõpilasi ja koolitan pidevalt praktiseerivaid loomaarste nii Eestis, kui ka välismaal. Alates 2016. aastast juhin ma EMÜ kliinilise veterinaarmeditsiini õppetooli ja loomakliinikut ning vastutan kliinilise õppe arengu eest. Veterinaardiagnostikakeskuses võtan ma patsiente vastu alates 2011. aastast.

Anna Rjabokon
Raamatupidaja, Administraator, Juhiabi

Suure klienditeenindaja töökogemusega registraator-arstiabiline. Töötan kliinikus alatest 2008.aastast. Veterinaarassistendite ühingu liige. Olen lõpetanud Tallinna majanduskooli.

Pjotrs Korolkovs, DVM
loomaarst, sisearst

Eksootiliste loomade meditsiin

Jennifer Žukova
arsti-abiline

Alina Sumenko
Arsti-abiline

Oleksii Zhenzhera
arsti-abiline

Sofia Krassilnikova
arsti-abiline

Kristina Iljina
registraator